چه خبر؟

ü      وای خدا که من چه قدر امروز خوابم میاد و چه قدر دلم یه تعطیلی حسابی میخواد.چه قدر امروز صبح دلم میخواست بخوابم....کاش بدون این که آدم

کار کنه همین جوری پول به حسابش واریز میشد.

 

ü      ولی صبحها دیگه زودتر بیدار میشم و با آرامش به کارام میرسم و قشنگ به موقع هم میرسم سر کارم و زرت و پرتای کسی رو هم تحمل نمیکنم.خیلی حال میده.کلا صبح به موقع رفتن سر و حتی زودتر رفتن.

 

ü      کتاب کافه پیانو رو تموم کردم حالا که تموم کردم بهتون میگم که این کتابو میخواین بخونین نخریناز یکی قرض بگیرید و 4500 تومان بذارید تو جیبتون!!!!!!!!! اسکروووچ .آخه خداییش تا تمومش نکرده بودم خوب بود اما خوب که فکر میکنم کاش یه جای دیگه داستان تموم میشد.اما میدونین وقتی جو می افته رو یه کتاب انگار آدم باید بخوندش.مثل قضیه فیلم دیدن که وقتی یه فیلمی میاد و همه میبینن اگه نبینی یعنی عقبی!!!!!!!!!! همان اصل مهم جو گیری.

 

 

ü      سریال لاست هم داره تو شبکه abc آمریکا پخش  میشه .و خیلی اتفاقی دیشب اولین اپیزودش که پخش شده به دستمون رسید و دیدیم.!!!!!!!!!!! هر هفته 4 شنبه ها پخش میشه.گفتم واسه کسانی که بی صبرانه منتظر بودن.!!!!!!!! میتونید پیگیر باشید.

ü      دندونم که عصب کشی کرده بودم یه تیکه از پر کردگیش البته یه تیکه کوچولوش کنده و این یعنی واااااااااای دوباره دندون پزشکی.و این که باید وقت بگیرم و مصیبت.و جواب پس دادن به دندانپزشک محترم که چرا مواظب نبودم.

 

ü      واسه سردردام دکتر سیتی اسکن نوشته که باید برم و تا حالا نرفتم و یه کم هم میترسم و بعدش تشریف میبرم دکتر مغز و اعصاب!!!!!!!!! این روزا حسابی افتادم رو دور دکتر رفتن.

ü      ولی باید اعتراف کنم در راستای رژیم و کمتر خوردن و ورزش و به وزن ایده آل رسیدن هیچ غلطی نکردم.نخوردن یا کم خوردن خیلی سخته.یه روشی که میخوام پیش بگیرم اینه که یه برنامه واسه هر روزم بذارم.فک میکنم این یکی جواب میده.

ü      حالا شما چه خبر؟؟؟؟

 

/ 0 نظر / 2 بازدید