as always

خوب سلام سلام.

انگار سیکل آپ دیت کردن من شده  یه هفته یه هفته.هفته ای که گذشت خیلی هفته خاصی نبود مثل همیشه.جز این که همه اون جاهایی که از عید دیدنیمون مونده بود رفتیم.

 

رفتیم دیدن خاله ام که یه سفر یه ماهه به اروپا داشت و یه هفته ای میشه برگشته با یه عالمه عکس و چیزای دیدنی و تعریف کردنی و از همه مهمتر سوغاتی!!!!!!!!!!

 

انگلستان-فرانسه-ایتالیا-آلمان .وافعا وقتی عکساشو دیدم دلم خواست برا یه مدت کوتاهم که شده اون جا زندگی کنم.مخصوصا دلم خواست هر چه زودتر ونیز رو برم و از نزدیک ببینم.و بعد از اونم لندن. که واقعا فضاش آدم رو یاد الیور توییست و اون فضاها می انداخت.خیلی خوشم میاد کلا لندن به نظرم خیلی شهر با اصالتیه.!!!!!!!!!!

 

نمایشگاه هم نرفتیم.با خودم فک میکردم هر طور شده باید این دو روزه نمایشگاه برم اما نمیدونم چرا نشد.یعنی همت نکردیم یه کار فرهنگی انجام بدیم.توی طول هفته هم عملا وقت نمیشه.بعدشم کلا من وقتی نمایشگاه  پارک وی بود بیشتر دوسش داشتم تا مصلی. با خودم گفتم بعد ازز نمایشگاه یه روز راه می افتم تو این کتاب فروشی های انقلاب و تا دلم میخواد کتاب میخرم که یه موقع عقده نشه تو دلم!!!!!!!!!!!!

 

کلاس ایروبیک هم بسی با لذت میرم و هنوز هیچی نشده احساس مانکن شده بهم دست داده!!!!!!!!!!

 

 راستی ت ت  جون مرسی رفتم میلاد نور و یه مانتوی خوشگل آبی زنگاری خریدم.

 

آهان سر رسید موفقیت بود که بهتون گفتم اگه شما بعد از اون شب بهش و به اهدافتون نگاه انداختین منم انداختم.کلا جو گیری هم بد دردیه!!!!!!!!!!!!

 

بابایی هم خوب خیلی بهتره و بعد از یه دوره یه ماهه فقط تو خونه خوابیدن که دیگه واقعا کلافش کرده بود دکتر بهش اجازه داده برگرده به زندگی عادی و مثل این که دیشب رانندگی کرده بود بعد از فک میکنم یه ماه و نیم و من از این بابت خیلی خوشحالم و آخر هفته حتما میرم بهشون سر میزنم.

 

دیگه این که طی سری  اتفاقات تو کل این مدت به این نتیجه رسیدم که بهترین نعمت سلامتیه.

 

فعلا

/ 0 نظر / 2 بازدید