تولد یک سالگی

امروز تولد عزیزترین موجود زندگیمه. پسر گلم امروز یک ساله شده.و من که دارم این سطور رو مینویسم هنوز باورم نمیشه.باورم نمیشه که یک سال گذشته از اون روز که سپهر از وجود من کنده شده و اومد بیرون.توی این دنیا.

پارسال همچین موقعهایی به دنیا اومده بود. و من تو بیمارستان بودم و همچنان داشتم درد میکشیدم و اجازه نمیدادن هیچی بخورم و من داشتم میردم واسه دو قطره آب. و امسال در حالی دارم این ها رو مینویسم که پسرم تو کریرش داره برنامه کودک میبینه و من منتظرم چایی دم بکشه و من واسه خودم یه چایی خوشمزه بریزم.

این یک سالی که گذشت واسه من یکی از روشنترین و بهترین سالهای زندگیم بود.و شاید فرزندم تنها کسی بود که بی وقفه و بدون خستگی و عاشقانه بهش عشق ورزیدم. اگر هم خسته میشدم با نگاه به صورت قشنگ و معصومش و یه خنده رو اون لبای کوچولوش تمام خستگیم از تنم بیرون میرفت.و حالا روز به روز داره شکفته میشه.همه کاراش برام لذت بخش ترین کارای دنیاست.وقتی دالی میکنه با اون دستای کوچولوش.وقتی بای بای میکنه.وقتی سرشو به بامزه ترین شکل ممکن تکون میده و وقتی با اون لثه های بی دندونش میخنده.وقتی میره سراغ کتابای کتابخونه و اونا رو یکی یکی با قدرت تمام میکشه بیرون.وقتی مدتها با باز و بسته کردن در سرگرم میشه.و حالا که سعی میکنه اولین مرحله استقلال رو تجربه کنه و اون ایستادنه.البته کنار مبل و تخت و .... در تمام این لحظات فک میکنم من چه قدر خوشبختم که دارم این لحظه ها رو تجربه میکنم.و خوشحالم از انتخاب عاقلانه ای که انجام دادم.و بین این که رشد کودکمو ببینم یا از صبح تا عصر سر کار باشم و عصر با خسته و بیحوصله برم سراغش اولی رو انتخاب کردم.(البته کار رو کنار نذاشتم توی خونه کارامو کردم ولی تصمیم هنوز به این مدل کار کردنه).

همیشه با خودم فک میکردم  سپهردر اولین سال تولدش چه کاری میکنه که من ذوق زده بشم.و صبح من و پسملی کنار هم تو تخت ما خواب بودیم و من حتی داشتم خواب میدیدم که یه هو انگار یکی منو از خواب بیدار کرد و من با چشای از حدقه دراومده دیدم سپه کنار تخت ما ایستاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.البته دستشو  گرفته بود کنار تخت.تازه پستونکش هم دهنش بود. و داشت منو با چشای گرد نگاه میکرد.نمیدونم چه جوری با مهارت رفته بود پایین و ایستاده بود که نیافتاده بود.چون این کار رو بلد نبود. و واقعا ذوقیدم.

نازنینم بهترین هدیه خدا به من تولد یک سالگیت مبارک

                  

/ 0 نظر / 13 بازدید