در حالی دارم اینو مینویسم که حالم خوبه.سردردی که از صبح رمقمو گرفته بود بلاخره با novafen خوب شد!!!!رفتم دوش گرفتم و موهای فرفری خوشگلمو درست کردم.سرم کریستال زدم براق و خوشگل شده.دو سه تا آهنگ رقص گذاشتم و با پسرک رقصیدیم.یه پرتقال خوشمزه و قرص زینک امو خوردم و یه هو تصمیم گرفتم بنویسم...

هوا گرم شده و من فقط یه شوفاژ توی خونه روشن گذاشتم.بقیه رو بستم!!!!.از اصفهان که برمیگشتیم اون جا بارون گرفت!!!!یعنی دقیقا اون روزی که داشتیم می اومدیم و حالا تهران هم که خشک خشک.اصلا خبری نیست.امروز رفته بودم در مغازه یعنی رسما فک میکرم 5 روز مونده به عید.حال و هوا دقیقا این جوری بود.دوست ندارم.دوست دارم الان برف می اومد.پسرک رو میبردم چند تا عکس برفی ازش میگرفتم.اصلا برف ندیده این پسره.

همسر محترم هم در حالی که ماموریت اهواز بود اون ویروس وحشتناک که امسال مد شده رو گرفته بود.شانس آورد خونه عمه اش اون جا بود.یعنی فک کنم چند سال بود این جوری مریض نشده بود.تب و لرز و سردرد و آمپول و سرم و اصلا یه وضعی!!!!!!

همچنان در راه کاهش وزن جلو میرم هر چند لاک پشتی.اما خوب مهم این که جلو میرم و خوشحالم.مثلا اصفهان خوب کلی مهمونی بود و غذاهای خوشمزه.تازه یه روز صبحانه هم رفتیم کله پاچه ای!!!!!!اما من بازم یه کوچولو کم کردم و اضافه هم نکردم.خوچحاللللم.

پسرک همچنان در مسیر شیرینی خودش پیش میره.ولی همچنان امان از وقتی تو جمعهای شلوغ باشیم و یه بچه جیغ جیغو هم باشه و باباش هم نباشه.یعنی یه لحظه مامان مامان از دهنش نمی افته.وفقط گریه میکنه.و منم تصمیم گرفتم تا اون جایی که لازم نیست تو مهمونی های شلوغ نرم که این اذیت نشه و منم از بچگیش لذت ببرم!!!!و همه هم برام کارشناس کودک نشن.تا بزارمش مهد و وابستگی شدیدش به خودم کم بشه و قضیه رو حل کنم.

همچنان شیرین زبونی میکنه.به یه خوراکی یه هو گیر میده و چکش وار اونو درخواست میکنه.مثلا یه مدتی بود علاقه بسسسسسسسسیار زیادی به شربت آلبالو پیدا کرده بود.و ظهر و شب با شیشه شربت آلبالو میخوابید!!! و من ناراحت که دیگه شیر عسل نمیخوره.اما بلاخره من پیروز شدم و دوباره شروع کرده به شیر خوردن. و من خیلییییییی خوشحالم.

خیلی به موسیقی و ساز و اینا علاقه داره و لغات انگلیسی سی دی هاش رو با دیدن شکلشون میگه و حفظ شده.و کار با موبایلهای من و باباشو به راحتی آب خوردن یاد گرفته.قشنگ میره تو منوهاش و همه خواسته هاشو برآورده میکنه.به شدت به بازی نینجا فروت علاقه داره!!!!!

و دیگه این که چه قدر همه چیز گرون شده و وحشتناک.کاش یه اتفاق خوب بیافته.کاش حداقل برف بیاد دلمون خوش بشه!!!!!!!!!!....

/ 0 نظر / 14 بازدید