195

یه ماهی میشه که اینجاننوشتم.البته  میاومدم و بازش میکردم و چند تا وبلاگ میخوندم ومیرفتم. یکی از دلایل این تنبلی این بود که چند تا از دکمه های کیبردم از کار افتاده و من هنوز فرصتی واسه فرستادن گارانتی اش نکردم  و الان هم که بلاخره پسر کوچولوم خوابید و تازه ساعات فراغت من شروع شد گفتم بیام بنویسم.

خدا رو شکر دست پسرک خوب شد.یه کوچولو جاش مونده کف دستش.اما خیلی واسمون سخت بود مخصوصا دو هفته اول موقعی که پانسمانشو عوض میکردم و فک میکردم هیچ وقت خوب نمیشه و همش نگران عفونتش بودم.که خدا رو شکر عفونت هم نکرد.

پسرک 17ماهه شده رو هر روز از روز قبل بانمکتر.این روزا مثل فرفره از تخت ما بالا میره.قبلا پایین می اومد خودش اما الان خودش خیلی بانمک میاد بالا واین جدید ترین کاریه که یاد گرفته.فقط وزنش نسبت به سنش کمه حدود 1 کیلو.و دکتر یه سری آزمایش واسش نوشت که اونا رو هم به رغم سختی اش انجام دادیم و فقط منتظر جوابشم که ببرم پیش دکتر. دلم نمیخواد جزو مامان هایی باشم که همش نگران بیخودی هستن واسه هر چیز کوچولو اما نمیخوام هم این جوری فک کنم که" ای بابا خوب بزرگ میشه مگه ما چه جوری بزرگ شدیم.!!!!!"دلم میخواد اصولی بزرگ شه. دلم میخواد تحت نظر یه متخصص تغذیه اش رو برنامه انجام بدم. و خیلی هم تو فکر یه مربی خلاقیت خب هستم.از اینایی که جلسه ای مثلا ماهانه یا هفته ای با بچه ها کار میکنن و برنامه میدن.اگه سراغ دارینممنون میشم راهنماییم کنین.یه خانومی رو توی تلویزیون نشون داد با یه بچه ای کار کرد بود و الان بچه دو سال و نیمه از روی شکل نوشته ها میخوند مثلا نوشته بود خرگوش و اون بچه قشنگ اون کلمه رو میخوند.

چند روز پیش رفتیم فیلم سعادت آباد دوست داشتم فیلمشو مخصوصا با اون بازی حامد بهداد. گرچه سوژه تکراری اما من فضای فیلم رو دوس داشتم و توصیه اش میکنم.

فعلا تا عید ته کار رو زمین گذاشتم یعنی تا بعد از کنکور ارشد. اما خوب دلم واسه فضای کار و شرکت تنگ شده. گرچه استخر همچنان ادامه داره و این قسمت قضیه برام لذت بخشه و تا اون جایی که بتونم و بیشتر در ساعاتی که پسرک خوابه زبان هم میخونم.

این تعطیلات رومهمون دااریم.و خوشحالم.

دارم کتاب قیام حسین (ع) نوشته دکتر جعفر شهیدی رو میخونم.خیلی جالبه و به خیلی از سوالهای آدم پاسخ میده.حداقل میتونم یه جوابی به اون ایمیل مسخره ای که این روزا دست به دست میچرخه و بی آبی و کشته شدن حضرت عباس و خیلی چیزهای دیگه عاشورا رو زیر سوال میبره بدم.یا وقتی که با چند نفر بحث میکنم میتونم باسند و مدرک حرف بزنم.در هر صورت کلیت واقعه عاشورا اثبات شده و آن قدر بزرگ هست که به هیچ وجه قابل انکار نیست...

این مطلب هم به نظرم حقیقته.

 

 

 

 

/ 0 نظر / 11 بازدید